Верифікований профіль
4
Роки досвіду
3
Верифіковані рекомендації
2
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
4
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
1 місяць тому

Портфоліо реалізованих об’єктів (8)

  • продано
    Shark Estate
    24 000 $
    828 $/м²

    Спрейса вул., 15

    1 кімната
    29 / 12 / 15 м²
    поверх 2 з 12
    2024 рік побудови
    1 міс. тому
    Продам квартиру студию Жк Артвиль Этаж 2/12 Площадь 29 кв Под косметический ремонт Переуступка
  • продано
    Shark Estate
    33 500 $
    957 $/м²

    Проїзна вул., 21

    єВідновлення ЖК ЖМ Сьоме Небо
    1 кімната
    35 / 15 / 9 м²
    поверх 1 з 5
    2021 рік побудови
    2 міс. тому
    Однокомнатная квартира Жк 7 небо Торговая 21 Этаж 1/5 Площадь 35 кв СПС Цена 33.500$
  • продано
    Shark Estate
    60 500 $
    1 005 $/м²

    Спрейса вул., 15

    2 кімнати
    60 / 40 / 15 м²
    поверх 6 з 12
    2024 рік побудови
    2 міс. тому
    ПОНИЖЕНИЕ ЦЕНЫ! СРОЧНАЯ ПРОДАЖА! 🔥 🏡 2-комнатная квартира в ЖК Артвилль 📍 Спрейса, 15 ✨ Идеальный вариант для жизни или инвестиции! ✔️ Общая площадь — 60,2 м² ✔️ Просторная кухня — 15,2 м² ✔️ Этаж — 6 из 12 ✔️ Качественный ремонт (НЕ от застройщика) ✔️ 3 кондиционера — комфорт в любое время года ✔️ 2 санузла — удобно для семьи ✔️ Установлен теплосчётчик — экономия на отоплении 💡 Подходит под госпрограммы! 📄 СПС менее 3 лет
  • продано
    Shark Estate
    33 000 $
    985 $/м²

    Європейська вул., 17

    1 кімната
    34 / 18 / 8 м²
    поверх 4 з 5
    2023 рік побудови
    3 міс. тому
    ЖК 7 Небо Новый сданный дом! 1-комнатная квартира Этаж средний 4/5 Площадь 33,5м.кв. Укомплектована всей новой мебелью и техникой! Заменены все люстры. Дорогие велюровые шторы, блекаут. Цена 33,000$ Переуступку оплачивают
  • продано
    Shark Estate
    33 000 $
    985 $/м²

    Проїзна вул., 15

    1 кімната
    34 / 18 / 8 м²
    поверх 4 з 5
    2015 рік побудови
    3 міс. тому
    Продам 1 комнатную квартиру ЖК 7 небо Средний этаж 4/5 Площадь 33.5 Мебель и техника новые Все новое
  • продано
    Shark Estate
    83 000 $
    1 383 $/м²

    Олексія Вадатурського вул. (Маршала Малиновського), 5

    1 кімната
    60 / 40 / 20 м²
    поверх 11 з 12
    6 міс. тому
    Продам 2-комнатную квартиру в ЖК Малинки Общая площадь 60 м2 Расположена на 11/12 этаже Была перепланирована, по факту евродвушка Полностью укомплектована всей дорогой мебелью и техникой Все делалось под заказ и для себя В использовании было всего месяц Большая панорама с видом на город На лоджии установлена дополнительная вытяжка и теплые полы Отопление газовый котел Цена 83,000 Реально все очень качественное и не дешевое , делалось для себя Квартира очень классная и с хорошим ремонтом Спс более 3х лет При большом желании её можно вернуть в полноценную двушку , планировка позволяет
  • продано
    Shark Estate
    45 000 $
    1 000 $/м²

    Спрейса вул., 9

    1 кімната
    45 / 30 / 15 м²
    поверх 7 з 12
    6 міс. тому
    1-комнатная квартира ЖК Артвиль 45м2 Этаж:7/12 Дорогая реально мебель и техника Все под заказ делили Большая кухня-гостиная Цена:45.000$ Торг‼️ Спс более 3-х лет
  • продано
    Shark Estate
    27 000 $
    871 $/м²

    Спрейса вул., 8

    1 кімната
    31 / 16 / 15 м²
    поверх 12 з 12
    10 міс. тому
    Продам студію ЖК Артвіль Сданий будинок поверх 12/12 Загальна площа 31 кв Гарний варіант як для арендного бізнесу так і для життя Переуступка
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?